| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.In viata de zi cu zi sunt unele situatii pur si simplu amuzante si totodata jenate... laughing) Ma gandeam cum a-ti reactiona voi la urmatoarele situatii laughing :

1) Sa zicem ca a-ti sta la semafor si niste baieti (care s-ar afla in spatele vostru) ar vorbi intre ei "Mai uite ce fata draguta", iar in momentul urmator sa se joace prin parul vostru laughing)) (Asta in cazul fetelor)
Iar in cazul baietilor.Cum ar fi sa stati la semafor, linistiti si deoadata niste fete sa dea cu inghetata pe voi, iar apoi sa zica "Scuzeee" laughing

2) In timp ca mergeti la o plimbare sau intalnire, in fine whatever...Niste copii sa va puna piadica, iar in jurul vostru sa fie baieti (asta in cazul fetelor) sau fete(asta in cazul baietilor). Cum a-ti reactiona? laughing)

3)Pff nimanui nu ii place sa se faca de ras pe strada...Deci cum ar fi ...In timp ce esti prin oras singur(a), un grup de baieti sa se tina "ca raia" dupa tine, sa rada si sa te intrebe niste intrebari stupide, in in vazul multor persoane. Ce ai face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de starea de spirit in care ma aflu in acel moment. Daca ma prinde in toane bune, la faza cu inghetata cred ca i-asi lua-o din mana si asi manca-o, daca e de ciocolata. Daca sunt in toane proaste, poate i-asi lua-o din mana, asi manji-o si eu pe ea si asi zice tot "scuzeee". La chestia cu piedica, e cam neplacut. E neplacut sa cazi si de unul singur. In iarna trecuta am patit o chestie haioasa si jenanta in acelasi timp. Ma grabeam spre job. Eram pe o strada principala si relativ aproape de trotuar era soseaua plina de masini care stateau la semafor. Era iarna, zapada, gheata la greu. La un moment dat trebuia sa cobor niste scari, care clar nu se vedeau de zapada de pe ele. Am alunecat pe portiune scarilor, de sus pana jos, cat am fost de lung. O minunata priveliste pentru soferii care asteptau la stop. M-am ridicat, m-am scuturat de zapada si am plecat mai departe razand de mine insami. La urma urmei, coborasem scarile, nu? Chiar daca operatiunea a fost altfel decat cum ar fi fost normal. happy

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

1. Le-as spune sa scoata mana din parul meu. Nu imi place sa imi puna cineva in par.
2.Uhh,i-as injura pe copii aia.
3.Le-as spune sa ma lase in pace.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

1. Cred ca le-as spune ca au prea mult tupeu sa imi atinga parul,hai,sa imi faca compliment, merge, dar sa nu se atinga de mine.
2. Paai, cred ca i-as injura laughing si dupa as incepe sa rad.
3.Le-as spune sa isi vada de treaba,sa nu umble ca idiotii dupa mine,si, cred ca le-as raspunde la intrebari, dar in acelasi timp i-as face si eu de ras.

| Biankiss a răspuns:

1.accept complimentele(daca sunt bine dispusa ii trag si un zambet) dar s anul se atinga de par, probabil ca m-as indeparta si i-as trage o privire din-aia fatalalaughing
2.pai numai niste tampiti pot face asa ceva, cu siguranta ca l-as intreba daca-i retardat,,, sau care-i treaba cu el? nu-i e bine? daca ar fi langa mine i-as trage si o palma
3.simplu,grabesc pasu'...si nu-i bag in seama...ba mai bag si un mers din-ala sexy sa-i oftic mai tare