| Teodora_8141 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima oara un prieten/o prietena?

4 răspunsuri:
| little4angel a răspuns:

13 ani

| Kamakura a răspuns:

17-16-18ani (dacă eşti fată 14-15ani(ar trebui)

| Anabellasos a răspuns:

La mine a fost destul de devreme dar a fost o experienta foarte distractiva!

Aveam 13 ani, iar mama nu m-a lasat evident sa am un prieten.
Din cauza firii mele idoate ma simteam foarte prost pentru faptul ca ii ascundeam mamei asta, asa ca ma decis sa ma desparte de el, timitandu'i un mesaj(stiu, stiu ca nu a fost frumos din partea mea sa ii spun asta printr'un mesaj, dar nah, primul prieten, prima despartire, cum era sa actionez?).

In fine i'am trimis mesajul, iar dupa o saptamana eu mi-am luat alt telefon iar pe cel vechi, cu tot cu cartela, i l'am dat mamei.

Iti inchipui ce a urmat! laughing
Baiatul imi da un mesaj sa ne impacam, sa fim din nou impreuna.

Deci totul pentru nimic! In final a aflat si mama laughing

Evident "relatia" asta a fost asa doar din spuse pentru ca nu a existat nicio interactiune intre noi, gen sarut, mangaiere, atingeri.
Prima relatie care a implicat toate cele enumerate am avut'o la 15 ani...

Da in final mereu o sa imi amintesc cu placere de "prima mea iubire" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: