| RiskofDeath a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput prima oara viata sexuala? Prietena mea imi propune si am o teama.

4 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

In primul rand nu ai zis cai ani ai, dar sfatul meu este sa mai astepti, este absolut evident ca nu esti pregatit/pregatita.Momentul in care se intampla trebuie sa fie unul special, cu o persoana speciala.Eu mi-am inceput-o la16ani,si numi pare rau,dar inainte m-am informat despre riscuri,boli,ce se intampla,am citit,am discutat c oameni mai mari ca mine,chiar cu partenerul meu, si cand am consideraqt ca sunt pregaita, am facut-o

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu am 17 si nu mi-am inceput-o inca.cred ca pe la 18.sau cand o sa simt...

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

:O esti baiat si iti e teama? wtf s-a intors lumea cu fundul in jos straight face cati ani ai? si de ce anume ti-ar putea fii frica?

| RiskofDeath explică:

Eu am 14 ani si prietena mea 17