| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Tpu.La multi ani de martisor si alte alea ce se mai zice, in fine, o primavara frumoasa plina de ghiocei si restul`...
Sa va spun care-i problema, e cam complicat dar am incredere in voi ca-i dati de cap.Deci vreau sa fac un filmulet cu poze si pe care sa pun si muzica, si apoi sa-l pun pe Facebook; faza e ca am incercat printr-un nu stiu ce program, dar din 4 minute mi-a salvat doar 60 de secunde, si nici melodia n-a vrut sa cante ca mi-a zis aia de la Facebook ca apartine lui cineva si ca nu se poate.Adica n-ai voie cu despacito pe un clip cu poze de copil,ca nu ai drept de autor,dar in schimb are ala de-o canta pe Youtube in forma de manea,ceea ce m-a facut foarte confuz,cum sunt de altfel de fel,ca sa zic asa.
In fine,intrebarea e cum sa fac un clip cu poze si cu o melodie buna pe fundal,plus un scris jos unde sa pun niste cuvinte cu dedicatie?
Intelegeti? Nu.
Ma mir ca eu cred ca am fost destul de clar...
Sau vrea cineva sa se ofere voluntar sa imi faca filmul ca ii dau Facebook-ul unde am poze si ii spun si melodia si textul,tot,numai sa vrea,poate daca e pasionat de tehnica de-asta,zic,ca pe mine ma depaseste plus ca sunt si mai batran-asa,si nu prea le inteleg...
Adica nu sunt chiar foarte batran,dar sunt strungar de meserie,si deci sunt mai multe butoane la laptop decat la strung,aia voiam sa subliniez.
Ok, hai va astept, stiu ca o sa fiti multi, dar va selectez eu cumva.
La multi ani inca o data de unu martie-azi si sa va lase gerul, ca sa gasiti ghiocei in pamant inca in viata...
Ce sa va mai doresc altceva?
Si sa pastrati bani ca vine 8.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La munca, de ce nu mergi?

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai zi cand vrei sa mergem si merg.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu la 7 fara 10 ajung happy