| CristinaGemanaru27 a întrebat:

Buna tpu....La scoala va fi serbarea de francofonie iar anul acesta vom face ceva ma special:un concurs gen"Elevii au talent"laughing dar toate clasele trebuie sa participe, iar eu nu stiu ce sa fac, ma gandeam la un dans dar.nu stiu nici o melodie misto si nu am alte idei.Nu as vrea sa fac teatru sa zic poezii sau din astea.Dau funda pentru raspunsul folositor.

1 răspuns:
| andreeaelena33 a răspuns:

Pai fa ceva ce alt copil nu s-a mai gandit sa facawinking Fi originala si creativawinking