| Yasmin875 a întrebat:

M-am uitat la meteo pe internet si am văzut că luni și marți e înnorat în Constanța.Eu mâine merg la mare.cryingO să fie înnorat toată ziua sau o să mai iasă si soarele ca să mă pot bronza? Mor.cryingPrimele doua zile ce fac? Oricum stau o săptămână dar sunt foarte dezamăgită.cryingMai bine plecam miercuri dar nu mai pot face nimic ca mi-am făcut rezervare.crying

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Du-te la Cazinou (mă refer la ăla de vizitat laughing ), du-te prin piața Ovidiu, e si un muzeu acolo, parcul ăla de vacanță... Ai multe locuri de vizitat happy

17 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Lasa ca ai bani sa te duci la solar de bronzat, nu te mai plange atat.

| RAY a răspuns:

Ce trist yasmin, chiar imi pare rau de tine sincer, las ca isi trimitem noi o lanterna sa te bronzezi acolo pe plaja

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Hai in Timisoara aici e cald si luni si marti, iesim la bega pescuim un peste impreuna

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Nu pot ca mi-am cumpărat bilete de tren pentru mâine.Lasa ca oricum luni și marți o să stau mai mult în hotel. Miercuri, joi, vineri, sambata si duminica e însorit, sigur o să mă bronzez.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

La ce hotel? poate te voi vizita cu un buchet de trandafiri

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

La hotelul Pierre din Costinești.Mi-am făcut rezervare acolo ca e cel mai aproape de plaja, 20 de metri, mai exact.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Fi serioasa, chiar vei sta la hotel? 20 de m de plaja, nu isi este frica ca te manca rechini noaptea

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Normal ca stau la hotel.Doar nu o să dorm pe plajă.Nu sunt rechini în mare.laughing

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Daca ai dormi pe plaja poate ti-ai implini visul de a nu ramane virgina pe viata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gaseste o fata asa cool ceva de facut la mare. Sunt atatea cluburi, poatemai cumperi un apartament si pe acolo, vezi tu

| PersonajFictiv a răspuns:

Trebuie sa mergi la un psihiatru avand in vedere trauma emotionala pe care ai trait-o.

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ce trauma a trait? dat find faptul ca mi-a fost nevasta pret de 2 zile vreau sa stiu, cu cine am trait

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Pai nu se mai bronzeaza, nu e suficient?

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Dar ea s-a ars cu multi nu inteleg de ce nu e bronzata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nenorocire. Nu o sa se mai invarte pamantul pentru ca o sa ploua cand mergi tu la mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie furtuna saptamana viitoare, vacanta placuta. :3

| Yasmin875 explică (pentru anonim_4396):

N-are cum sa fie toată săptămâna.E vară, ce dracu'.Am auzit acum la meteo ca se încălzește în toată țara. Oricum dacă va fi înnorat dimineața, poate va fi însorit dupa-amiaza.Se mai schimba vremea. Oricum ploile de vara sunt scurte.Mersi pentru urare.