| DropsOfLov3 a întrebat:

Ma ajutati va rog cu niste idei si sfaturi. Duminica este ziua tatalui meu si as vrea sa ii fac cadou ceva sentimental gen un filmulet sau ceva orice ...colaj de poze dar ceva original. Ma ajutati cu niste idei va rog?
Urgent!
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

Da, pai ai putea sa faci un colaj de poze cu tine si cu tatal tau intr-un program gen Photovisi sau chiar Powerpoint(powerpoint-insert-picture-alegi imaginea).Sau ai putea sa personalizezi o cana sau un tricou simplu fara model de al lui, scriind mesaje gen:''Pentru cel mai bun tata!'', ''La multi ani'', sau ai putea sa faci ceva desene cu el si cu tine pe acetea.Compune-i o poezie prin care sa transmiti ce inseamna tatal tau pentru tine, sau compune-i un cantec, ce vrei tu. Poti sa-i faci si ceva origami, sa te uiti pe youtube, ca sunt tutoriale cate vrei.
Sper ca te-am ajutat si la multi ani tatalui tau! happy
Funda? kiss

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Poți scrie pe foi mari tot ce simți și filmează-te în acel timp.

| Aimee33 a răspuns:

Sau (mi-a mai venit o idee laughing ) poti sa-i gatesti mancarea lui preferata sau poti sa-i faci un tort.

| Aimee33 a răspuns:

Poti sa-i prepari un tort titamisu.Intra pe google - Tiramisu cu crema Dr. Oetker- si alegi ce reteta preferi. Tiramisu este o prajitura foarte gustoasa si simplu de facutwinking Funda? happy

| Aimee33 a răspuns:

Pentru cat m-am chinuit sa scriu as merita o funda.