| dalii389 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Vreau sa imi zice-ti catevea antrenamente.Ca sa pot sa fac si eu roata tiganului si sfoara. Fundita :X

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai mobilitate foarte mare iar asta se invata si se obtine prin exercitii de streching sau yoga. apoi vezi ceva tutoriale despre ceea ce vrei tu sa faci pe net

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta e ca si cum ai intreba cum sa inveti sa joci fotbal din carti, nu se invata asa, se invata incercand, repetand si perfectionand.
Iti trimit o poza care o sa te motiveze
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AnnaAnutzzaAnutaTha12345AnnaAnutzzaAnutaTha a răspuns:

Sincera sa fiu nici eu nu stiu sa fac roata! Dar sfoara asa si asa trebuie sa exersezi foarte multe exerciti de intinderea picioarelor! Funda