| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Maie s-ar putea sa merg la scoala, eu sunt racita putin si am crezut c maine nu mai ma duc siii nu mai mi-am facut tema la matelaughing
Acum ce scuza sa-i zic lu diriga? Nu o pacalesti asa usor iar mamei daca ii zic ca ma doare capu si burta tot ma trimite la scoalalaughingzice ca o sa-mi treaca
Deci ce scuza sa ii spuna dirigai?
Sau ce saispun mamei sa stau acasa?

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Spune-i ca ai scutire si ca ai venit in vizita laughing si zi-i ca initial ai vrut sa nu vii la scoala dar ai zis "hai ca o cunosc"

1 răspuns:
| xBlackUndergroundx a răspuns:

Pai n-ai timp in pauze?