| Anna45 a întrebat:

Hei.Ma simt foarte aiurea.As vrea sa ma ajutati va rog.Luni am fost cu unul din colegii mei in cabinetul de engleza sa ducem niste foi.Si el se juca cu cheia si a incuiat, apoi nu a mai putut sa deschida si l-am ajutat eu. Exact atunci a venit o profesoara si a crezut ca facem ceva rau incuiati.Eu sunt racita si nu ma duc la scoala pana luni dar am aflat ca i-a spus dirigai si ca o sa vorbeasca cu noi. El a fost cu o fata si se sarutau. dar eu nu sunt genul. Diriga stie ca nu sunt asa. dar imi e frica.Mentionez am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Emmy125 a răspuns:

Daca diriga ta stie ca nu esti asa, de ce iti mai faci griji? Accidentele se pot intampla oricand si in plus nu are cum sa demonstreze ce ai facut voi acolo.

1 răspuns:
| Emmy125 a răspuns:

Daca diriga ta stie ca nu esti asa,de ce iti mai faci griji?Accidentele se pot intampla oricand si in plus nu are cum sa demonstreze ce ai facut voi acolo.