| anonimgirl98 a întrebat:

Mâine trebuie să iau un interviu unui profesor. Îmi puteţi spune ce întrebări aş putea să îi pun? Funda cele mai frumoase şi multehappyMulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Cum v-ati ales aceasta meserie?
Care-i cea mai frumoasa partea la meseria pe care o practicati?
Cea mai urata experienta de cand sunteti profesoara?
Cea mai frumoasa experienta?
Etchappy
Fundita?batting eyelashes

| anonimgirl98 explică (pentru Funions):

Mersi mult pentru idei!happy

| Funions a răspuns (pentru anonimgirl98):

Cu mare placere..."lucrez" daca se poate spune asa in domeniu, deci e floare la urechehappy
Mult succes mainewinkingSi un pont, spune-i profesoarei exact ce vrea sa auda... te va ajuta pe viitorhappy

5 răspunsuri:
| huuu a răspuns:

Cu cine tea-i culcat ieri?

| anonimgirl98 explică (pentru huuu):

Cine te-a făcut aşa prost? Idiotule.
P. S:Mai eşti şi analfabet.Se scrie te-ai nu tea-i! Vai şi-amar de tine!laughinglaughing)))

| leiciu a răspuns:

De cati ani preda?
De ce preda?
Ii place meseria?
Ce relatie are cu elevii?
Cat de exigent este?
Cat de "rau"este la darea notelor?
Pe ce bazeaza el pentru a da note?
La cate clase a predat?
Avea elevi model?
etc.Bafta la interviu!