| Deniz23 a întrebat:

Mi-am adus aminte ca eu când eram mica mereu când mă culcam visam ceva, același lucru de fiecare data pe lângă alte vise happy. Nu stau sa povestesc dar pot spune ca visul nu prea avea sens. Credeți ca înseamnă ceva? Menționez ca eu nu prea cred ca superstiții și lucruri de genul dar chiar sunt curioasa

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să te putem ajuta, ar fi bine să stai să povestești. Visele sunt videoclipuri create de creier. Dacă aparent nu avea sens, un vis trebuie interpretat, adică tradus, în funcție de interesele tale de pe vremea când visai asta. Asta înseamnă, ceva special pentru tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sunt doar vise, cu atat mai putin sa le stim noi semnificatia pentru tine. Se mai intampla... inteleg ca esti curioasa. Dar chiar nu avem cum sa ne dam cu parerea. Creierul nu face diferenta intre real si imaginar (la planul cel mai de jos), deci ce este in imaginar... ramane in imaginar big grin