| cristinanatalia a întrebat:

Miam facut o pagina pe facebook.si la informatii am scris doar. Bun venit pentru ca nu mi-a venit in minte nimic imi puteti spune ce asi mai putea scrie plis!

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

..."si "La Revedere!" " happy

Poti sa scrii orice in afara de informatii privitoare la orice!
Ar fi complet inutil sa faci o pagina de informatii unde chiar sa pui informatii! ...si marmota...

La informatii scrii ceea ce vrei sa se cunoasca despre tine, lucruri pe care le poti face publice sau private (ai niste optiuni cu ajutorul carora poti face -daca nu esti lenesa sau fandosita- aceste setari).

Nu stiu cati ani ai dar iti recomand sa nu scrii vrute si nevrute pe profilul public... nu stii cine il citeste si mai dai si de necazuri dupa aceea.

"Succesuri"! happy