| anonim_4396 a întrebat:

mie imi e frica cu aionu cand plec undeva sa nu se prabuseasca mai ales pe deasupra mari sad imi e frica de nu mai pot tot trag perdeoa dar imi e frica ce pot sa fac? Nu as vrea sa invat sa inot.plz sfaturi

Răspuns Câştigător
| IonutBaa99 a răspuns:

Pey in primul rand sall.Iar uite un sfat nu te mai gandii ca te prabusesti gandeste-te la un joc care iti place sau ceva frumos :* sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit, cand cade avionul mori repede, chiar daca stii sa inoti!