| drive a întrebat:

Buna TPU ne'a adus albumul foto de clasa a8a si vreau sa ii multumes pe facebook fotografului cum sa ii scriu ceva sa il impresioneze. Funda :* Ca sa i multumesc pentru munca depusa

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Doresti si tu sa-i multumesti asa frumos de parca v-a facut gratis albumele alea. E meseria lui, tot el are de castigat laughing Postasului cand iti aduce o scrisoare tii sa-i multumesti in mod deosebit?

| AnotherGirl a răspuns (pentru AFR81):

E adevarat si ceea ce spui tu... totul e contracost. Dar parca uneori nu strica sa ii oferi celui de langa tine si o vorba buna. Una e sa primesti banii pentru ceea ce ai facut si alta e sa primesti banii plus multumirea celor din jur. happy Ziceam...

| AFR81 a răspuns (pentru AnotherGirl):

Ai si tu dreptatea ta, nu zic ca nu happy

| AnotherGirl a răspuns:

Asigura-l ca face o munca minunata, ca e ceva care i se potriveste si ca reusita lui, care consta in nivelul de multumire al clientilor, este o dovada a pasiunii pe care o depune in ceea ce face. "Incurajeaza-l" sa se mentina astfel de acum inainte si asigura-l ca, daca se va ivi ocazia, vei mai apela la serviciile lui.

| drive explică (pentru AnotherGirl):

Nuu cum sa ii spun eu lui va muzltumes pentru album este minunat ati pus accentul ma naturalete cam asa sa ineapa ceva de genil asta

| AnotherGirl a răspuns (pentru drive):

Nu pot sa iti fac eu mesajul respectiv, plus ca nu stiu cum arata albumul ca sa am ce spune. Te poti lega de calitatea imaginilor, de cadrul ales, de felul in care v-a realizat albumul etc.