| AlexandraApintiliesei a întrebat:

Cum pot sa adaug un clip in albumul foto? la facebook

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

Buna! Nu poti baga un videoclip intr-un album din cate stiu eu decat daca intai daci urmatoarele lucruri:
-Dai la profilul tau > Dia la fotografii > Dai incarca videoclip > Si peurma mai bagi poze in albumul acela doar cu videoclipul ala si iti iese unalbum! Dar decat asa poti face! Intai trebuie facut album cu video si peurma bagi si poze in albumul ala! Ma intelegi sau nu sun destul de explicita? Daca nu intelegi iti explic altfel! Funda?