| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce joc am tras de pe Google si cand dau sa intru pe Google imi apare un program numit MyWebSearch si pe el trebuie sa scriu Google si sa-l caut. Cum scot acest program?

3 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Te duci la cheia de setari de google apoi dai click pe setari - apoi din partea stanga sus alegi setari - iar apoi alegi din rubrica 'La pornire' - Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini" si alegi google

| ByaBibiutza a răspuns (pentru ONElena11):

Unde gasesc cheia de setari?

| BlueDancer1289 a răspuns:

Ori in setarile motorului de cautare pe care-l folosesti,(Mozilla, Chrome, Opera, etc.) ori in Control Panel ar trebui sa gasesti programul respectiv si sa-l dezinstalezi sau dezactivezi.