| BabyyBoo91 a întrebat:

Trebuie instalat un program sau ceva de genul pe smartphone ca sa poata mere google/facebook etc?
Adica cand intru pe Google imi apare sa caut dar restul imi apare in patratele mici si nu apare normal ca pe celelalte telefoane cand intra pe internet. sad
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Iti trebuie un browser de baza. fie mozila fie chrome. si de acolo poti intra pe orice site doresti.
poti sa mai isntalezi si aplicatiile speciale la fb este facebook o icoana albastra, la google = chrome.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| BabyyBoo91 explică (pentru SasNetRomania):

Multumesc mult! :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Trebuie sa le actualizezi.