| RoxanaLore a întrebat:

o sa incep cu povestea mea.(Locuiesc in Belgia ). Unui baiat de aici ( NU E ROMAN ) i-a placut de mine ne-am cunoscut intr-un bar unde vindea matusa mea, si eu eram des acolo.ne vedeam foarte des, mi-am dat seama dupa o luna.ca ii place de mine. Dupa m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el am zis,, da" deja il cunoscusem destul de bine... Dupa vreo 3 saptamani el a plecat in Ibiza, in vacanta. dupa ce sa intors era schimbat destul de mult.Imi povestea de prima lui prietena cu care a fost 3 ani si de care s-a despartit pentru ca ea la inselat.Nu ma gandeam ca el inca o mai iubeste. s-au chestii din astea.ma gandeam doar ca imi povesteste de ea. Dupa accea tot imi zicea ca bluza de pe el. e de la ea.ca papuci is de la ea.lucruri care pe mine nu ma interesau.Asa.trecem peste.Relatia noastra a durat o LUNA si 10 zile.Pana cand am vazut o poza cu ei in discoteca(recenta)pe fcb. Nu mi-a zis nimic, nu mi-a zis ca vrea sa ne despartim, nu mi-a zis nimic nimic! Si imi parea destul de absurd.ca nu zicea nimic. Mi-am dat seama ca el nu o poate uita pe prima lui prietena.si am zis sa inchei eu aceasta relatie. I-am dat un mesaj simplu in care i-am zis : ti-am oferit sansa pacat ca nu ai stiut sa profiti de ea! am zis ca o sa mearga ok. dar uite.sigh Inca ma mai gandesc la el f.mult(vreau nu vreau ). Si as vrea sa simta si el ce simt si eu.sa sufere si el macar putin cat sufar si eu " Eu cu el nu m-am mai intanlit si nici nu am mai vb dupa ce ne-am despartit! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RedGuy a răspuns:

Timpul vindeca, la unii mai repede la altii mai greu.Sunt multi pe acolo, intotdeauna uiti oamenii cunoscand altii...