| anonim_4396 a întrebat:

Raportați vă rog acest cont: https://www.tpu.ro/utilizator/aaxifu

Este troll și aș dori să fie șterse toate întrebările și chiar contul în sine! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta să le spui la admine, și să motivezi.

| anonimg a răspuns:

Cum nici un coș nu poate fi stors până nu ajunge la coacere, tot așa nici un utilizator nu poate fi considerat troll până când administratorii site-ului nu vor cerceta problema.
Tu poți să raportezi userul respectiv prin rubrica "Contact" care o găsești în josul paginii. Trebuie să specifici și motivul.
La urmă administratorii site-ului TPU vor ști ce să facă. Vor verifica dacă acest user mai are sau nu alte conturi, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine i-ai trimite un mail adminei în care i-ai raporta această problemă. Dacă ea va considera de cuviinţă, atunci îi va suspenda sau şterge contul.

| Catalin77945 a răspuns:

De ce te irita un troll asa de mult, doar ignora-l e mai usor

| anonim_4396 explică (pentru Catalin77945):

Crezi că ai putea totuși să raportezi? Eu sunt utilizator junior și nu am posibilitatea.