| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

Buna TPU, recent am inceput sa vorbesc cu un baiat. El are 23 ani iar eu 21. Problema este ca locuim la 120 km distanta. La prima intalnire a venit dupa mine sa ne vedem, iar dupa am mers la el unde am ramas 2 zile iar pe urma m-a adus acasa. Deci practic a facut 4 drumuri. Acum mi-a spus ca daca ne vedem weekend ul urmator sa l ajut cu banii de motorina. Intr un fel il inteleg, dar starea lui financiara este foarte buna. Ma gandesc ca daca isi dorea atat de tare sa ne vedem nu imi cerea bani pentru motorina. Nu stiu ce sa fac. Tinand cont ca situatia lui financiara nu se compara cu a mea. ce ma sfatuiti? E a doua oara cand ar trebui sa ne vedem. Accept orice sfat, mersi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios că ti-a cerut bani de motorina că sa te vadă? Haha. Caută un bărbat care nu vrea să trăiască pe banii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider că nu vrea să-și cheltuiască banii, ci vrea să facă economie, cheltuindu-i pe ai tai pe motorina.

| 199onur7 a răspuns:

O să-și bată joc de tine ai mare grijă ăsta dacă îți cere bani săte vadă jale rău de tot