| rabbit2014 a întrebat:

revin si eu dupa 3 saptamani, cred... O intrebare am si eu pentru toti cei bine voitori sa raspunda, de ce in vis nu se poate alerga? Adica la mine de cand ma stiu si visezca alerg nu pot, ori ma tarasc ori merg in pozitia animalului ori zbor. La voi cum este? Si de ce? Iar de ce in vis nu poti sa mori? Cand esti pe punctul de a muri se termina visul. Sau de ce uneori se simte in realitate durerea din vis.pffff multe intrebari. Scuze categoria si va multumesc

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Toate visele au o interpretare. In vis nu faci ce vrei tu, de aceea nu poti alerga. Cauta o carte de superstitii si interpreteaza-ti visele, eu cred in vise, pentru ca de multe ori devin realitate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate cinciu' big grin! Așa e și la mine. Dar eu zburam numai după ce stăteam în fund jos și apoi încercam să mă ridic repede laughing
Chiar nu am o eplicație satisfăcătoare, dar mie îmi place ce visez, și nu am de ce mă întreba astfel de lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mori si sa alergi in vis. Daca tie nu ti s-au intamplat chestiile astea nu inseamna ca nu se poate.
Nu simti in realitate durerea din vis, de fapt te doare ceva si visezi altceva in legatura cu durerea aia. De exemplu, te doare o mana pentru ca ai dormit rau pe ea si tu visezi ca ai cazut si de aia te doare, iar cand te trezesti normal ca simti durerea.