| Anonim0100 a întrebat:

TPU! Sa zicem ca sunteti pe strada si da-ti de oameni beti, si fara sa faci nimic se ia de tine. Ce faci? Ii bati sau ii evititati?
De curiozitate!
Funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te simti superior daca ai bate un betiv? Nu.Esti mai prost ca el.Ma refer la modul general.

| AtateaConditii a răspuns:

Ii evit sau rad de ei. Eram in tramvai pe un scaun cu 2 locuri si s-a pus un beat langa mine>)) si a zis ce par frumos ai, ooo da ce ochi frumosi airolling on the floor, nu am zis nimic m-am uitat pe geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II trag pe video sau ii inregistrez cat de magari au fost si ii bat a doua zi cand sunt treji.

| Garielu a răspuns:

Eu unul i-as evita si daca se tin dupa mine in continuare as amenita ca sun la politie si daca sare la bataie si tu nu sti sa bati striga dupa ajutor si incearca sa formezi 112. Cel mai bine ar fi sa fi cu prieteni ca sa nu aiba tupeu acel betiv.