| Simplyy a întrebat:

Cum faci un baiat sa faca sex cu tine daca este nervos si nu sunteti impreuna? Daca sar pe el, accepta, sau ma respinge? Din curiozitate, nu pentru mine, pentru prietena mea.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Risca sa se faca de ras,poate incaseaza si vreo palma!laughing
E adevarat ca enervarea este tot o stare de excitatie(a nervilor superiori) si,poate trece prin sex, dar nu cand ai de a face cu o persoana necunoscuta!
Sa stea linistita, spune-i!

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru greece12):

De ce sfătuieşti prost?
Numai pe D-S şi Adolescenţi faceţi mii de răspunsuri inutile şi eronate.
Mă jur şi ajungeţi TPU EXPERT.

Dacă fata e frumoasă, şi el n-are prietenă, de ce nu?

| greece12 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Daca era fata ta, asa-i spuneai? Sa sara pe el?!?
Felicitari, de-aia regresam!

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Raspuns pentru prietenul meu desi am si eu o erectie cum mai rar am avut.Sari pe el da-l dreacu si, daca te respinge in prima faza, incapatineaza-te si ramii pina te enervezi la culme si tu si refulezi in niste draci care sa-i depaseasca pe ai lui incit sa-i anihileze complet.Sa vezi partida secolului in draci si cu strigaturi dupa aia.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Depinde, se mai uită şi la faţa omului.

| aurelian_4480 a răspuns:

Daca esti frumoasa da
daca esti urata nulaughing

| Cosmin_Haragus_1994 a răspuns:

Depinde.unii reactioneaza urat si altii accepta. depinde de noroc si de baiat