| MimiMaysa a întrebat:

saptamana viitoare e organizat balul bobocilor la facultate. se va tine intr-un club etc.problema e ca nu prea am idee cu ce sa ma imbrac.Nu vreau sa port rochie de seara. Fetelor daca aveti alte idei plz help me!

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Du-te goala, sigur or sa fie toti fericiti big grin

| MimiMaysa explică (pentru CinevaNou):

--' frumoasa ironizare.pastreaz-o pentru tine

| CinevaNou a răspuns (pentru MimiMaysa):

Dar vorbeam serios:p sau ia-ti un costum supertransparent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa porti rochie, dar nici nu vrei sa fii aratata cu degetul"uite-o si pe aia, vine la bal cu blugi si adidasi", incearca sa iti iei niste blugi/colanti negri si o bluza mai eleganta. Sper ca te-am ajutathappy