| anonimyus0021 a întrebat:

Buna TPU stau la bloc si are 10 etaje are cebva daca arunca petarde pe casa scat de la etajul 10 sa poate cu dinamita dar cu dinamita

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii mai clar.Ori inca dormi? Nici drk nu intelege ce vrei.

| LolaLollita a răspuns:

Respira adanc si rescrie intrebarea, daca vrei si un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 galbeni pentru cine-mi traduce întrebarea.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Ori sunt batut in cap ori prost ca eu nu pricep ce vrei sa inneci u aicia straight face Lol nu inteleg intrebarea SCUZE.

| Iяiηα a răspuns:

Hellloooo! Te simti bine? Te rog eu, trage aer in piept si incearca sa mai zici odata!rolling on the floor)