| FanAnimeXdX a întrebat:

Buna TPU.
Stie cineva din ce se de admiterea la FMI Bucuresti si daca aveti un site cu subiecte de admitere.
Am sanse sa intru daca nu am facut informatica in liceu la profiulul de informatica?

3 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Https://fmi.unibuc.ro/admitere-licenta-iulie-2020/
Subiecte: https://fmi.unibuc.ro/admitere/admitere-licenta/
Daca ai sanse...asta depinde de ceea ce stii tu despre informatica (ce cunostinte ai). Cel mai bine e sa intrebi niste studenti de la FMI sa iti faci o idee.

| FanAnimeXdX explică (pentru eckblume):

Unde gasesc studenti la F.M.I?

| eckblume a răspuns (pentru FanAnimeXdX):

Grupurile de Facebook ca,, admitere FMI",,, Universitatea Bucuresti" sunt foarte utile. Intrebi pe grup si ai mari sanse sa primesti raspunsuri.