| MiruuuNaa a întrebat:

Stie cineva cu ce imi pot sterge ecranul laptop-ului. Parca mi-e frica sa-l dau cu solutie pentru geamuri laughing.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cumpără șervețele speciale pentru ochelari, ori o cârpă moale care se vinde în magazinele de tip Optimed.
Șervețelele costă în jur de 0, 30 - 0, 50 bani și le găsești în orice supermarket, iar prețul acelei cârpe variază între 4-6 lei.
Baftă!

| Deleb a răspuns:

Un servetel umed si apoi dai cu o carpa care nu lasa scame si nu zgarie. Eu asa sterg si nu a patit nimic happy Si da nu folosi solutia ca ecranul la laptop e mai sensibil.

| Alex1886 a răspuns:

Poti da cu solutie dar nu aplica direct pe ecran - aplica solutia pe o carpa fara scame si apoi sterge-l usor. Sper ca ti-am fost de foloshappy