| All3 a întrebat:

TPU!
Stiti serialul NiNi de pe Disney Channel? Ei bine ard de nerabdare sa aflu care este secretul Celinei, cei care au vazut episodul va rog spuneti-mi.

P. S Cumva Celina este mama Lui NiNi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat secretul e ca e mama lui nini

222 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul e ca Selina T\e mama lui Nini, apare intun episod cum Selina e sunata de cel ce o santajaza si arata secratu! SELINA DA UN BEBELUSI UNEI FEMEI SI ZICE`\ "Luatil, si nu ma cautati niciodata'' APOI SELINA PLAGE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vazut dar nu cred ca e mama lui nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu il vad zilnic nu a fost o zi in care sa nu ma fii uitat. tie iti place de NINI disney channel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serretul Celinei este ca, in trebut a avut un copil si e la dat cuiva sa il creasaca, dindui omului respectiv o suma de bani.Si acum o suna individul ala cerandui Celine o suma foarte mare de bai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Celina este mama lui Sisi!
Am vazut pe YouTube...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sar putea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit mereu la NINI dar imi place. Mias dori sa o vad pe Nini in persoana (adica in carne si oase). Eu cred ca Celena este mama lui Nini. Celina mi se pare o persoana rea deoarece isi uraste atat de mult copilul ( adica Nini). Imi este putin mila de Nini deoarece duca o viata dubla. Din pacate in casa lui Tomas a aparut si o vrajitoare. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina a nascut o fetita pe care a abndonat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e secretul celinei e ca a abandonat o fetita s-ar putea sa fie Nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, NU, NU! Celina este mama Ceciliei, nu a lui Nini! Fain de tot serialul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, NU, NU! Celina este mama Ceciliei, nu a lui Nini! Acesta e secretul ei, in urma cu 7 ani a dat nastere unei fetite pe care a abandonat-o, iar acea fetita se dovedeste a fi Sisi. Fain de tot serialul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul celinei este ca ea a avut o fiica cara a dat-0 spre adoptie
iar negociatorul ei de la telefon era chiar fratele ei victor dar ea nu sie si el continuie sa o santazjeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. e alta, dar nu se stie. stii cum se termina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu vrea ca tomas sa afle ca si-a abandonat fiica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu am vazut ttot serialu pe net. da oare ar si o parte a doua? dupa ce se casatoresc nini si tomas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu este mama lui Nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Celina e mama Sisiliei iar cel care o santajeaza pe Celina este fratele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut episodul si nu stiu ce sa zic dar nu cred ca ar putea fi mama lui nini, stiu decat ca si-a abandonat copilul si poate ca nu vrea ca tomas sa afle probabil ca ea a avut copii, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu are cum sa fie mama lui Nini sunt cam de aceeasi varsta.Eu cred ca Celina e mama Ceciliei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu e mama lui NINI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Nini, nu stiu deoarece nu seamana cu ea. Sisi seamana foarte bine cu ea, s-ar putea sa fiie Sisi.Selina este freumoasa dar rautacioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred asa ca tot serialul asta e cu susun in jos. Nini e urata tu nu crezi iar ea nu e cam tanara sa fie cu tomas. Si selina ma innerveaza ca gata de la o simpla lavitura da vina pe nini sau pe care il prinde in fata. Iar cu trecutul ei se zice ca e mama lui nini sau la sisi aici tati sunt incurcati. Cei cu nini cum sa faca adaua indetitate pentru mine e un serial incurcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca secretul lui celinei este ca a abandonat copilul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusti