| All3 a întrebat:

TPU!
Stiti serialul NiNi de pe Disney Channel? Ei bine ard de nerabdare sa aflu care este secretul Celinei, cei care au vazut episodul va rog spuneti-mi.

P. S Cumva Celina este mama Lui NiNi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat secretul e ca e mama lui nini

222 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nini nu este fica selinei, cred ca sisi este deoarece are numele la fel sisi, selina. si seamana sunt blonde cu parul cret si de aia selina nu ii plac copii, daca ii placeau ea nu siar fii abandonat si de acea ii nu-i place nici de sisi, si sisi nu ii place de ea eu asa cred, si nini are varsta aproape ca selinaa nu ar putea nini sa fie fica ei deoarece eu varstele la fel eu asa cred ce vam zis mai sus si imi place nini f mult dar acum l-a pus de la 10 sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar NiNi are 2 vieti cea de NiNi si cea de Nicolas. Celina ar putea fi mama lui NiNi dar ea (Celina) nu pare asa batrana ca sa fie chiar mama lui Nini. Santajatiorul e fratele ei Victor care vrea sa o cucereasca pe Nini, dar ea il iubeste pe tomas. As vrea sa stiu la ce sait pot intra sa vad din -nou toate episoadele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina este mama Ciciliei, fata lui Thomas. La sfarsitul telenovelei, cei doi se judeca pentru custodia fetitei, cre ramene in cele din urma la Thomas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Celina e mama lui Sisi deoare ce nu putea fi mama lui Nini pentru ca Nini e prea mare sa fie copilul Celinei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu fata ei e e e sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu fata ei e e e sisi am vazut pe youtub dar toti credeau ca a pierduto sau ceva era in spsniola scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuu fata ei ii sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul Celinei este de fapt ca ea a avut o fetita si a abandonat-o si fratele ei Victor o tot santajaza cu acest fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, azi pe 28 12 2010 a fost un film cu o chinezoaica si un calugar si calugarul vroia sa ii dea un medalion sa o apere pe weidi chinezoaica.Cum se cheama filmul? pls ziceti-mi ca mor dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie mama lui nini?!? au aceeasi varsta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul este ca celina a abandonat-o pe fiesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina s-a abandonat fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Secretul Selinei este:si-a abandonat copilul de cand era abia nascut.NINI nu mai are mama, traieste cu bunicul sau, gradinar, iar acum isi cauta tatal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul lu celina este sisi(fica lui thomas)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut sfarsitul si selina este mama lui Sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii. urmaresc in fiecare seara serialul. de care secret vorbesti de cel in care o ameninta cineva prin telefon? secretul acela era ca ea avusese un copil pe care il daduse spre adoptie sau ceva de genu asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, cum bine stii mama lui Nini e moarta, cred ca Celina e mama lui Sisi:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul CELINEI este ca ea a abandonat un copil!(adica CICI)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este draga mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai celina a abandonat-o pe fiica ei la un an cam asa NU e mama lui nini si nici a lui cici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! Celina nu este mama lui Nini este a lui Sisi pentru ca am vazut episodul daca nu ma crezi uite link-ul dar i-l ai in spaniola http://www.youtube.com/watch?v=d_8Rcb2Ae6g&feature=related la un moment dat zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doamne ce aberatie sunt amandoua de-o seama celina este mama lui cici sa dai pe situl asta www.nini.tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraierilor celina nu e mama lui nini ca fata celnei trebuia sa aiba 7 ani e de o varsta cu cici m-am lui nini era o dansatoare imputita si victor o santaja pe celi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt seli si-a abandonat fiica acum 7 ani si putin probabil dar e popsibil sa fie mama sisiliei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. doamne ferestelaughing. celina este mama sisiliei nu a lui ninirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu este mama Nininei! Ea[Celina] cred ca este mama Ciciriei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea poate are un copil cu alt cineva, si nu vrea sa afle Thomas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deci copilul pe care Selina il abandonase este Sisi... Fetita cea mica a ambasadorului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu secretul celinei este ca ea a abandonat un copil si este chiar sisinia cea mica de 7 ani deoarece si ea a abandonat un copil de 7 ani! si stiu sigur! ma bucur ca te-am ajutat:X