| All3 a întrebat:

TPU!
Stiti serialul NiNi de pe Disney Channel? Ei bine ard de nerabdare sa aflu care este secretul Celinei, cei care au vazut episodul va rog spuneti-mi.

P. S Cumva Celina este mama Lui NiNi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat secretul e ca e mama lui nini

222 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah cum sa fie mama lu' Nini? Daca nu stiti nu mai vbiti! Celina e mama lu' Sisi.Intr-unul din episoade Victor o intreaba pe Celina dc nu vrea sai organizeze ziua lu' Sisi, oare pentru ca tot 7 ani se implinesc de cand sia abandonat fiica sau ceva de genu! Oriqm nini n-are cum sa fie fata Celineiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
dar are o fetita pe care a abandonato ca maicasa a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama lui nini e moarta! celina este mama ciciriei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Ea este mama Ciciriei! Nu a lui Nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu stiu!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba sa fie mama lu Nini ca aporoape sunt de aceeasi varsta ...cum adica Ambasadorul se uita la una mai batrana cu 20 de ani decat nini?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina e mama lui Cici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred si eu asta ca nini este fata celinei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, cred asta, cu drag, jessyeka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult nini si ma uit in fiecare seara si nu cred ca celina ii mama ei nu are cum ea doar ii geloasa pe thomas si nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este mama lui nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu ati inebunit cum sa fie nini ii sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de fapt celina si-a abandonat fiica! Acesta este secretul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vazut ca a nascut o fata pe care a dat-o unei famili... da nu cred ca ii mama lu nini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Este mama Sisiliei(fata adoptiva a ambasadorului).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e mama lui nini ci e mama fetei ambasadorului pe care a abandonato si a infiato tomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu celina este mama sesiliei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu e mama lu nini atunci Celina ar fi prea batrana celina e mama lui Sysy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Celina este mama lui Sesilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da selisa este mama lui nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz celina nu este mama lui nini. celina nascuse in urma cu 7 ani o fetitza.aceata fetitzaa a fost data spre adoptie de catre asistenta care o ingrijea la spital.bineinteles cu aprobarea celinei. fetita a fost adoptata de tomas fara ca acesta sa stie ca sisi este fata celinei.nici celina nu stia ca sisi este fata ei pana cand victor, fratele ei, i-a adus-o pe asistenta care i-a confirmat ca sisi este fata ei.acesta este adevarul, daca mai vrei sa stii ceva despre nini da un add mady_ayssa@yahoo.com mersii:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mama Sesiliei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul este ca celina a dat-o pe sisi cand era mica lui thomas. dar ea n-a stiut pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

All3 secretul celinei este faptul ca ea are un copil adoptat de tomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. celina e mama cecililei, fiica adoptata de thomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dooooooamne, nu stiti ce vorbiti? Celina e mama Ceciliei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu celina e mama sisiliei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai celina e mama lui cici chiar aseara a aratat!