| All3 a întrebat:

TPU!
Stiti serialul NiNi de pe Disney Channel? Ei bine ard de nerabdare sa aflu care este secretul Celinei, cei care au vazut episodul va rog spuneti-mi.

P. S Cumva Celina este mama Lui NiNi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat secretul e ca e mama lui nini

222 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Intr-un episod vine la selina o siu a comparat doua poze ( una cu cici si una cu celina cand era mica ) dar inainte asistenta aia a spus ca are imaginea ambasadorului cand o ia pe cici in minte si deci selina e mama lu' cici nu a lu' nini
mai sunt multe episoade pana se va temina am socotit ca mai sunt 68 de episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E masa lu cecilia nici pe departe masa lu niniii...ar trebui sa fie destul de baba celina daca ar fi fost a lu ninii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mama lu nini ci a lui cici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa scriu despre nini sau despre selina
e f f f f frumos serialul "nini" si va sugerez sa va uitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma oamenilor Sellina este mama lui Sisi fetita ambasadorului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selina e mama lui sisi...nu alui nini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mama lui cici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secrelul Celinei e ca are un copil abandonan, iar acel copil este Sisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul e acela ca celina are un bebelus pe care la vandut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut si Selina e mama lui Cicilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu! SISI e fetita Celinei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Se descoperise ca cel care o santaja era Victor, secretul era ca Celina avea un bebelus pe care l-a abandonat, bebelusul era Sisi, Thomas o adoptase pe fetita lu Celina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou scriu pe acest sait
celina e mama lu' cici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu celina este mama lui sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadca habar n-aveti de ce sa intamplat.Intradevar selina sia abandonat un copil danduil unei asistente de la spital care a ajutat-o sa nasca acea fetita find sisilia nu nini! nati observat ce seamana selina cu sisilea? Apai pana la urma selina afla dar nu vrea sa afle Tomas cu frica ca o so deie afara din absada... Victor fratele selinei stie totul si el o santaseaza pe se; lina(sora sa) ca daca nu ii spune lui tomas ca sia abandonat copilu acela find sisilia! n-are absolut nici o legatura cu Nini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. celina are o fata care ii fata lui tomas cea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut episodul si secretul Celinei este ca are o fetita de 7 ani care a abandonato la nastere si se intampla ca aceea fetita sa fie Cecilia fiica cea mica a lui Thomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca celina a abandonat un copil si copilul este cicilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina este mama lui cici logic nu poate sa fie mama lui nini ca nici macar nu seamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mama lui sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celisa e mama lu cesilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai voi sunteti nebuni sau ce selina a avut o ficca pe care a abandonato dar acea fica era sisi, sisi nu nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal ca este mama lui nini, dar este mama Ceciliei in film dar, nu in realitate uitate pe net beiby si ai sa vezi ca numele real al Celinei este Paula! Bai frate trebuie sa fi la curent cu toate barfele esti demodata! Asi inca ceva sc poza aia oribila o sa ai niste plangeri daca nu o sc! Pa pa pa pupici! O_O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt peste 100 de raspunsuri (unele de-a dreptul idioate si analfabete ). E clar si pentru o vita cum ca Celina nu e mama lui Nini, ce naiba! Cred ca All3 a inteles deja asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mama lui Nini lol secretul Celinei e ca a abandonat un cpoil mik care se intampla sa fie fata adobtata de catre Tomas cea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, celina este mama lui cici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu secretul lui selina estge ca o are pe sisi ca fica si ca nimeni nu stie asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare:cand incep sa difuzeze din nou serialul? de ce l-au intrerupt cei de la disney channel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu copiilor, Celina este mama lui Sisi