| Anonimus5 a întrebat:

Buna TPUhappy. Sunt baiat, am 17 ani si 1. 70 cm.As vrea sa spuneti cateva exercitii pentru inaltat. P. S: Nu imi dati raspunsuri gen fa baschet volei handbal. As vrea ca in final sa am 1. 80 cm

Răspuns Câştigător
| greenmoon a răspuns:

Esti ok, nu te stresa; fa sport in continuare, inca esti in crestere.

4 răspunsuri:
| greenmoon a răspuns:

Pentru 1, 80 ai nevoie de fix 2 centimetri pe an... ÎN CINCI ANI. Mai gândeşte-te, atâta exactitate o fi posibilă?

| Anonimus5 explică (pentru greenmoon):

Pai de ce nu? altii cresc si 10 cm in 2 ani. stiu ca am prieteni

| greenmoon a răspuns (pentru Anonimus5):

Acele ''tot-uri unitare'' sunt diferite de la om, la om.

| Anonimus5 explică (pentru greenmoon):

Am verificat acu 2 saptamani si am observat ca am 1. 72-1. 73 nu stiu de ce am in minte 1. 70 scuze...Sanse poate ar mai fibig grin eu fac si destul de mult sport.

| greenmoon a răspuns (pentru Anonimus5):

Esti ok, nu te stresa; fa sport in continuare, inca esti in crestere.