| vladusss a întrebat:

Ziceti-mi si mie care sunt cele mai bune exercitii de facut casa pentru inaltat?
(fara baschet volei etc...)

9 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Asculta la mine si acum vorbesc serios fa cate 2000 de sarituri pe zi in fiecare saptamana cate 1000 odata eu intr-o saptamana am luat 3-4 cm. Sarituri normale

| Mehh a răspuns (pentru JokerV):

Poate merge, nu zic ca nu...Dar cine poate sa faca 1000 de sarituri odata? Mi se par cam multeDaca esti sportiv, poti... Daca nu, mai greu.Eu am putut doar cate 100 odatahappy

| JokerV a răspuns (pentru Mehh):

Eu la inceput am facu cate 234-240 si dupa incet cu incet am ajuns pe la 1000

| Mehh a răspuns (pentru JokerV):

Asa da, intr-adevar...Eu momentan pot cate 1 suta.

| JokerV a răspuns (pentru Mehh):

Sa imi spui daca au dat rezultate

| Mehh a răspuns (pentru JokerV):

Da...dar eu oricum momentan fac doar de ieri, daca da rezultate, Merci mult!happy

| JokerV a răspuns (pentru Mehh):

Imi lasi un mesaj daca ai luat in inaltime

| ItachiUchiha a răspuns:

Fa abdomene,fandari laterale,fandari in fata, genoflexiuni, roteste bratele in fata apoi in spate rasucesteti capul de doua ori la stanga de doua ori la dreapta, sari dezece ori ca mingea. Funda.

| AlphaGod a răspuns:

Strechingwinking si o dieta bogata in calciu si proteine