| zoozolina a întrebat:

Buna TPU.Sunt foarte confuza.Eu sunt slabutza si oricat as incerca sa ma ingras, NU POT.Mananc dulciuri foarte multe,paine in prostie,cartofi prajiti,oua,lapte,grasimi,pizza,fast food,covrigi,beau tot felul de sucuri carbogazoase, mananc salate etc.Dar oricat as incerca sa ma ingras nu pot.Eu fac dans de 2 ani,si faptul ca nu am stare, si repet zi si noapte nu ma ajuta sa slabesc.Poate asa este organismul meu. Tatal meu e plinut, la fel si bunicul meu.Am luat calciu, vitamine si foarte multe medicamente.Dar degeaba.Ce sa mananc ca sa ma ingras? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roxoxolina a răspuns:

Pai de ce zici ca esti slabuta cat de grasa vrei sa fii eu zic ca e bine asa dupa o sa vezi ca ai vrea sa slabesti si nu mai ai cum..esti ok nu-ti fa probleme

3 răspunsuri:
| Roxoxolina a răspuns:

Mai intai de toate cati ani.ce inaltime si ce greutate?

| zoozolina explică (pentru Roxoxolina):

Pai am 14 ani, inaltime; aproape 1:60, si 42 de kg

| zoozolina explică (pentru Roxoxolina):

Bine.Multumesc:*

| Roxoxolina a răspuns (pentru zoozolina):

Pai de ce zici ca esti slabuta cat de grasa vrei sa fii eu zic ca e bine asa dupa o sa vezi ca ai vrea sa slabesti si nu mai ai cum..esti ok nu-ti fa probleme