| Veridiana a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a la matematica informatica si nu stiu la ce facultate sa merg mai departe. M-am gandit la finante banci ca sincer nu mi-ar placea la o facultate ce se bazeaza pe matematica multa si informatica chiar daca sunt la acest profil. Ce ma sfatuiti? Care sunteti la aceasta facultate cum e?

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca tot imi bat capu 4 ani cu matematica asta hai sa continui cu ceva care sa aiba legatura cu profilul. happy bafta

| Veridiana explică (pentru PrecioussGirl):

Mersi mult.ma mi gandeschappy