| Curiera a întrebat:

Bună TPU, sunt însarcinată si as vrea să stiu daca este fata sau baiat prin forma burtii, ritualuri bebesti stie cineva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"| Curiera a întrebat: Bună TPU sunt însarcinată... "

de cât timp?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se veve la ecografie.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie inainte sa ma marit cineva a facut cu inelul ei de aur (verigheta)urmatorul lucru:a pus pe o ata alba inelul si a lasat de 9 ori inelul aproape de palma mea intinsa intr-un anumit mod.Pe urma a asteptat sa se opreasca si dupa ce s-a oprit a inceput sa se miste de la sine si facea cercuri. Cercurile inseamna fata.A mai facut inca o data si inelul a inceput sa faca miscari de du-te vino.Asta inseamna baiat.Si chiar asa si am avut. Primul copil o fata al doilea un baiat.