| AndreeaMh a întrebat:

Sunt noua aici. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Mamici? Sunt putin pusa pe ganduri...

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu spui despre ce e vorba, cum să ști dacă te putem ajuta?!?
Teoretic, noi suntm dispuși s-o facem - rămâne să spui ce vrei.

| HazelEyes77 a răspuns:

Intai posteaza intrebarea apoi vedem daca putem sa te ajutam cu un sfat ceva...

| AndreeaMh explică (pentru HazelEyes77):

Pot merge la ginecolog singura pentru a confirma o sarcina daca sunt minora? Insemnand fara 2-3 luni nu am 18 ani.

| oglindasultanului a răspuns (pentru AndreeaMh):

Pai si mama reala?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, poate te putem ajuta.

| gabriielaaa a răspuns:

In primul rând spune ce vrei sa stii casa tise poată da un raspuns.
De vrei sa ajuți si poți răspunde la întrebările ce îți apar, de vrei sa aflii parerea altora întreabă.
Mult succes.