| iylenutza a întrebat:

Sunt noua pe aici. ajutati-ma va rog. as dori sa tin Cura cu cereale Oshawa si nu stiu daca pot sa mananc si alte cereale gen cereale integrale de la sanovita sau doar cele 4 cereale din regim? va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

Fulgi din cereale (grau, orez, secara, ovaz). Nu se admit alte alimente în acest regim. Într-adevăr este foarte dur, rezultatele sunt geniale.

| iylenutza explică (pentru DariaAlina):

Daria eu stiam ca regimul acesta include orez, grau, mei, hrisca. cerealele de la sanovita contin si alte cereale...pot sa consum si alte cereale sau doar orez, grau, mei, hrisca?

| DariaAlina a răspuns (pentru iylenutza):

Nu, nu ai voie altceva. happy In afara de apa si sare evident

| DariaAlina a răspuns (pentru DariaAlina):

Daca nu-l respecti cu strictete, nu are efect.

| DariaAlina a răspuns (pentru iylenutza):

Doar orez, grau, mei, hrisca. M-am corectat, eu l-am tinut acum 2 ani. happy

| iylenutza explică (pentru DariaAlina):

Si cum te simti dupa el? ce efecte are?

| DariaAlina a răspuns (pentru iylenutza):

Eu aveam probleme cu stomacul. Mi-a fost greu pentru că sunt gurmandă și exagerat de pofticioasă. M-am înarmat cu multă voință și determinare. La final a meritat, au trecut doi ani, nu mai am probleme cu stomacul. Mă simțeam mult mai energică și asta se vedea în atenția pe care o puteam acorda școlii. Mă puteam concentra mult mai ușor. O problemă a dietei este constiparea... urât!

| Aliiinna02 a răspuns:

Pai dk vrei cereale bune si fara sa te ingrasi ar trebui sa incerci fitness