| Irina2205 a întrebat:

Sunt studenta si stau la camin impreuna cu 2 fete in camera. Una din ele este mai mare decat noi si de cateva luni si-a facut obiceiul prost de a veni cu prietenul ei in camera. De multe ori stau cateva ore bune sau chiar prietenul ei ramane peste noapte ceea ce este enervant si ne deranjeaza deoarece rad intruna, se uita la filme, se ling continuu, se pisicesc si lucrul asta ne deranjeaza ca nu putem sa ne schimbam in camera sau sa iesim din baie in prosop sau sa invatam si mai ales sa dormim. Cum am putea sa-i spunem intr-un mod in care sa nu se supere prea tare deoarece mai avem de stat cu ea pana se termina anul. Niste sfaturi va rugam! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Acesta este raspunsul meu:
Draga mea vreau sa vorbim ceva important cu tine si nu vrem sa te suparam, eu si,,,( prietena ta) nu vrem sa iti spunem sa nu mai vi cu iubitul tau aici doar ca stii foarte bine ca trebuie sa invatam sa dormim si plus ca ne simptim rau atunci când venim de la baie cu prosopul pe noi si iubitul tau este aici, chiar daca el no o face ne simptim privite si... poti veni cu el pe aici dar poate sa stea cateva ore când nu e de invatat si nu avem nimic de facut poate sa stea mai mult
( vrajeala), dar te rog eu frumos nu te supara pe noi ia imagineaza-ti daca am mai veni si noi 2 ( tu si colega ta cu iubiti) cam ce ar iesi aici explica-i ca nu te poti odihni si nu te poti concentra la inatat ecplica-i ca este foarte important sa inveti sigur va intelege.
Cu Drag Roibu Constantin!

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Las-o pe fata...Bine ca e ea fericita. Nu ar trebui sa va deranjeze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

What? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca se supara care-i problema? Sa se mai duca si ea pe la el, nu doar el pe la ea.

Crezi ca e o problema daca-i spuneti la obraz ca e cam nesimtita? Chiar este, si ea, dar si prietenul ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce minte de copil ai. pe tine te doare cum sa ii spui sa nu se supere aia, si pe aia o dare la 14 m de fund cand se linge cu ala sau nu te lasa noaptea sa dormi. spune-i ca nu hotel acolo, si ca vrei noaptea sa dormi nu sa ii auzi pe ei 2 cum rad.

daca nu merge si esti genul mai nepasatoare, iesi o data din baie dezbracata. cand ala o sa te vada (in caz de arati bine) si o sa ii curga balele, te asigur eu ca a 2 oara nu o sa il mai cheme aia, de ciuda.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) Hahahaaaa! Ce raspuns ai dat! Nota 11!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Mersi laughing. pacat ca si ce-a care a pus intrebarea nu e de acord cu tine

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Noh lasa, nu-i bai. Ai idei foarte bune si tzacanite. Tine-o tot asa ca o sa te distrezi mereu la maxim!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Pff. nu sunt "fun" material. mai degraba ala seriosul care nu e bagat in seama laughing. dar na, depinde de viata fiecaruia, cum a trait-o. nu ma pot prostii doar sa multumesc pe altii

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci daca nu treci la fapte, macar ideile sa nu ti le pierzi! Sunt adevarate perle!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Mersi. cred laughing
hmm. tot nu mi-ai raspuns la intrebare laughing

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce intrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Te intrebasem daca esti din Italia. la un post de al tau facut la intrebarea mea

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa. Imi arata notificare, si cand dadeam pe ea, nu imi arata raspunsul tau. Deci a fost postat raspunsul, doar ca nu imi aparea. Noh, scuze, dar chiar nu am vazut.

Nu, nu sunt din Italia, si nu ma aflu in Italia. Ma aflu in Romania.

| Innsbruck a răspuns:

Spune-i ca va deranjeaza si daca se poate in limita bunului simt sa ne se mai sarute cu el in preajma voastra pentru ca este un gest de nesimtire, de lipsa e respect.
El normal nu are voie cu voi in camera, nu?