| InuyashaKagome14 a întrebat:

Urgent! Buna TPU am nevoie de un sfat urgent. Stau la camin cu 5 fete in camera si una dintre ele tongue nu se spala asa decat de doua ori pe saptamana si miroase ingrozitor.Nu stim cum sa facem sa ii spunem fara sa se supere..Va rog pareri, nu e vorba d figuri dar suntem cu toti oameni s trebuie sa ne supunem unor reguli atunci cand traim in comun cu mai multi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Zi direct!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Daca va e rusine de rusinea ei, suportati mirosul. Spuneti-i ca poate ea nu-si da seama sau poate nu simte, dar transpiratia ei are un miros puternic si nu-l puteti suporta.
Sincer eu am avut o prietena care avea o transpiratie foarte acida.Pe cat era de frumoasa pe atat trebuia sa stai departe de ea din cauza mirosului.Intr-o zi am invitat-o la mine si am facut baie impreuna, am sapunit-o, am spalat-o bine, am uscat-o si... mirosea ca inainte.
Impotriva mirosului de transpiratie a subtiorilor aplicati putina spuma de ras.Are efect.