| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Treaba sta in felul urmator: am uitat parola ID-ului meu de messenger. Am dat pe "forgot my password",pe "i have a probem with my password",am scris ID-ul, am scris si codul si apoi mi-au aparut 2 optiuni si anume: sa-mi trimita un mesaj pe numarul de telefon cu care m-am inregistrat sau pe adresa de e-mail. Problema e urmatoarea: numarul de telefon cu care m-am inregistrat nu-l mai am,iar adresa de e-mail n-o mai stiu. Exista vreo posibilitate sa-mi recuperez ID-ul? Daca da, ma puteti ajuta? Dau fundita! Mersi! :*

3 răspunsuri:
| Christchen a răspuns:

Buna,da mai exista o posibilitate iar aceea este sa iti aduci aminte cele doua intrebari de siguranta care tu le-ai pus cand ti-ai creat contul de messenger, daca nici pe aceelea nu le mai stii nu mai ai nici o sansa.Plus ca daca nu ai mai folosit de cateva luni id-ul/email-ul contul sigur a fost dezactivat.

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru Christchen):

Si unde dau ca sa pot raspunde la acele intrebari? big grin

| Christchen a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

Daca nu iti apare optiunea cu raspunsul intrebarilor inseamna ca nu ai setato tu cand ti-ai facut prima data contul de messenger.