| blacky99 a întrebat:

TPU! Unde dau pe facebook, ca sa nu-mi vada nimeni profilul, binenteles, cine nu imi este prieten, adica sa nu vada chiar nimic nimic. Pentru ca am intrat de pe alt cont si arata cate ceva despre mine.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy si da-i Friedns sau daca vrei, custom.

1 răspuns:
| blacky99 explică:

Pai da dar asa am dat si tot imi apare ceva despre mine si am vazut ca la unele persoane nu apare si e tot pe privat.