| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Urmeaza sa ma mut intr-o tara unde se vorbeste engleza. Va rog frumos, cateva metode pentru a invata engleza intr-un mod rapid

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vise,nu exista asa ceva, dupa ce revi pe pamant, iti pot da niste metode rationale

| Andreeush a răspuns:

Încearcă duolingo.
E o aplicație destul de bună pentru a învăța engleza.

| Paul754880338 a răspuns:

Cea mai eficienta ramane comunicarea. Daca gasesti un nativ vorbitor de limba engleza cu care sa comunici (scris sau vorbit) ai sa faci progrese in timp foarte scurt. Succes!

| Emmmmmanuela a răspuns (pentru Paul754880338):

Multumes

| Paul754880338 a răspuns (pentru Emmmmmanuela):

You are very welcome, anytime;-)

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Poți cumpăra manuale și cărți sau există foarte multe aplicații cu engleză că de exemplu: Word Bit