| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cititi pana la final.De 1 anhappy Mi se tot intampla sa visez [ nu in ficare noapte ] ansumite lucruri iar peste 1 saptamana sa vad acele lucruri cu ochii mei.straight face! Sau de foarte multe ori cand ma duc intr-un loc iar seara inainte ma gandesc poate ma intalnesc acolo cu x, z, y ii vadstraight face ma rog nu pe toti odatahee hee! Mi se pare cam ciudat am vazut ca de la un timp se intampla rar. 1 data pe luna! Voi ce parere aveti? Sau uneori [de multe ori] am impresia ca multe lucruri s-au mai intamplat deja inca odata,,, DEJA VUrolling on the floor :d! Nu stiu! Voi vce ziceti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai puteri psihice suntem niste specii cu puteri divine de a predica viitorul. Si eu mai patesc chestii de acest gen si cand ma gandesc o vreme, dupa un timp mi se intampla sa fie asa cum am gandit.

| Katakimiku a răspuns:

Și mie mi se întâmplă la fel cred că Misogin are cea mai mare dreptate!

| ayurelayurel a răspuns:

Am si eu happy una din aceasta problema. hmm, ar fi o explicatie.
Te gandesti foarte mult la acel lucruwinking sau. la a cea persoana big grin. FuNDA?

| maramiri14 a răspuns:

Si mie mi se intampla uneori cand se intampla ceva sau daca zice cineva ceva am impresia ca sa mai intamplat acel lucru odata fix la fel.Voi ce credeti? hmmm