| BicutsBia2011 a întrebat:

VA ROG SA CITITI TOATA INTREBAREA! Dau Funda pentru raspunsul corect si cat mai repede.
Am cont pe Facebook.Eu o aveam pe o fata la prieteni. Dar acum nu mai pot sa o gasesc la prieteni, nici in lista mea de prieteni.Am cautat si in lista unor fete care sunt prietene cu acea fata, tot nu am gasit.Am intrat pe contul unei fete (la ea apare acea fata la prieteni) m-am dus pe o fotografie si m-am etichetat si pe mine si pe fata aia pe care nu o mai am la prieteni si tot nu a mers.
Este posibil poate sa o fi blocat cand ne-am certat si nu o mai pot gasi.
Va rog ajutati-ma.Repet, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! trimite-i si tu un mesaj si poate te va adauga iar la prieteni.

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da sa stii ca asta e cauza!
sau ai blocato tu sau te-a blocat ea de aceea nu merge! papa!

| BicutsBia2011 explică:

As putea face ceva?