| andreea79 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu un sfat rapid. Acum 3 zile fiind cald afara m-am udat cu niste prieteni foarte rau cand am ajuns acasa spre seara am simtit o usoara ameteala. Am crezut ca e de la apa si m-am culcat. A doua zi dimineata m-am trezit cu o ameteala foarte puternica dar pe parcursul zilei nu am mai avut nimic.
Dar acum mie foarte rau ma simt foarte ametita si imi vine sa vomit de la ameteala nu stiu ce sa fac, multi spun ca sunt anemica alti ca de la curent ( pentru ca eu dormeam si cu geamu si cu ventilatorul deschis) si nu stiu ce sa cred si ce sa fac va rog sa-mi dati un sfat numai suport ameteala asta.
PS: sunt virgina deci insarcinata nu-s

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

Nu e de la apa ca si eu stau numai in piscina ziua deci ai alceva,
cred ca e de la curent totusi dar atentie si cu ce apa v-ati stropit si unde
daca v-ati stropit mai mult in cap de la apa acum nu-s dete la medicul de familie si vezi ce e de facut
bafta

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Vezi poate ai facut vreo insolatie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuța, mergi la medicul de familie, nu amîna, noi nu stim exact ce ai, posibil să fi răcită, sau ai altceva. Multă sănătate păpușiko.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Sigur?