| deny70 a întrebat:

Visez in continuu ca tatal meu vrea sa ma omoare. Ce inseamna? La inceput nu am bagat in seama dar continuam sa visez chestia asta erau vise diferite cu locuri diferite dar incerca acelasi lucru fara motive sad

4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Ce se intampla cu mama ta naturala? nu poti merge la ea sau nu vrei?
visele tale arata o frica foarte mare fata de tatal tau.
in fiecare luni seara pe site-ul de mai jos poti sa discuti gratuit incepind de la ora 8 cu un specialist in vise, ma refer la unul cu diploma in psihologie care a studiat asta in facultate. se numeste marius iftimie (dewolf). va trebui sa-ti faci cont iar dupa cateva zile dupa ce va fi activat ai sa fii surprinsa cat de multe iti poate spune despre tine pe baza viselor tale si iti va oferii solutii.
daca arunci o privire pe orar vei vedea ca in decursul saptamanii mai au loc si alte discutii pe care poate le vei gasi interesante si de folos cu alti specialisti pe diverse domenii. acolo poti discuta liber despre orce dificultati intalnesti.
daca intampini orce dificultati in a-ti face un cont si a intra in discutie cu cei despre care-ti vorbeam nu ezita sa-mi spui si te voi ajuta

| stefaniastefi a răspuns:

Sunt doar vise.
Te gandesti prea mult la asta.
Sau poate fi adevarat daca tatal tau este vitreg.

| deny70 explică:

Nu e vitreg dar e foarte agresiv! La intors mama vitrega cu totul in potriva mea

| deny70 explică:

Nu dar e foarte agresiv