| anonim_4396 a întrebat:

voi credeti in coincidente? coincidente acelea prea mari, ca si cum ar fi fost planificate. dar sunt simple coincidente...

2 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

Eu nu cred in coincidente... cel putin la mine, tot ce s`a intamplat, s`a intamplat cu un scop. Nimic nu se intamplla din coincidentawinking

| tina20 a răspuns:

Eu cred ca este vb de destin...si eu am trait de curand intamplari si coincidentze care m-au pus pe ganduri, dar am inteles ca este mana destinului happy