| DarkWolfPack a întrebat:

Voi cum vă organizați viața? Eu de exemplu încerc să urmaresc un program și să dau tot ce am mai bun. Aștept cu nerăbdare răspunsurile voastre ^_^

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Prioritizez trebuintele mele. Apoi ma gandesc si la prioritatile persoanelor mele cele mai apropiate. Si apoi fac o comparatie intre prioritatile mele si prioritatile lor. Daca pentru mine prioritate e sa fac o placinta si pentru prietenul meu cel mai bun prioritate este ceva mult mai important si are nevoie de ajutor, il ajut pe el inainte. Daca insa eu am ceva ce este mult mai important decat ceva la care el imi cere ajutorul sau prezenta, il refuz.

2 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Nu am de gand sa ma las conrolat de un program. Imi las viata sa-mi spuna ce sa fac.

Răspuns utilizator avertizat